اغفال 11 دختر جوان در شرکت خصوصی

Травень 23, 2008 at 9:37 am Залишити коментар


<!–admin–>

در ماه‌های پایانی سال گذشته تعدادی از شاکیان با مراجعه به پلیس آگاهی تهران بزرگ، عنوان می‌کردند افراد سارق با اطلاع از دریافت پول و یا حمل طلا و جواهر به تعقیب آنها پرداخته و
با روش‌های مختلف ازجمله پنچری خودرو و یا کیف‌قاپی، اموال آنها را به سرقت برده‌اند.

——————————————-

امین جامعه (ارگان نیروی انتظامی): عضای یک باند تبهکاری که با اغفال و فریب دختران جوان به بهانه استخدام در شرکت خصوصی با آزار و اذیت آنها مبادرت به سرقت 5/2میلیارد تومانی کرده بودند، در یک عملیات ویژه از سوی پلیس آگاهی تهران دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار «امین‌جامعه»، یکی از دغدغه‌های مردم و به‌خصوص خانواده‌ها نحوه فعالیت فرزندان آنها در محل‌هایی است که در قالب شرکت خصوصی مشغول به کار و فعالیت شده‌اند.
دغدغه‌یی که متاسفانه به دلیل عدم نظارت مطلوب از سوی سازمان‌ها و نهادها بر نحوه فعالیت شرکت‌های خصوصی پیش آمده است. چرا که برخی از شرکت‌هایی که فقط روی کاغذ ثبت می‌شوند، امنیت دختران و به تبع آن خانواده‌ها را به مخاطره می‌اندازند.

شکایتهای مردمی
سرهنگ عباسعلی محمدیان، رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به این موضوع و متلاشی شدن یک باند تبهکاری که علاوه بر سرقت، کیف‌قاپی و اخاذی، دختران جوان را اغفال و پس از آزار و اذیت و تهیه فیلم‌های غیراخلاقی از آنها در رسیدن به اهداف شوم خود سوءاستفاده می‌کردند، به خبرنگار ما گفت: در ماه‌های پایانی سال گذشته تعدادی از شاکیان با مراجعه به پلیس آگاهی تهران بزرگ، عنوان می‌کردند افراد سارق با اطلاع از دریافت پول و یا حمل طلا و جواهر به تعقیب آنها پرداخته و با روش‌های مختلف ازجمله پنچری خودرو و یا کیف‌قاپی، اموال آنها را به سرقت برده‌اند.

تشکیل تیم ویژه
رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ افزود: با افزایش این شکایت‌ها، یک تیم ویژه از کارآگاهان اداره 18 پلیس آگاهی، پیشگیری‌های علمی و تخصصی خود را در این ارتباط آغاز کردند و با توجه به شیوه سرقت و چهره‌نگاری با مراجعه به بانک اطلاعات مجرمان سابقه‌دار، ردپای یک مجرم سابقه‌دار به نام «مجید» معروف به «چپول» را شناسایی کرده و وی را به صورت غیرمحسوس تحت کنترل قرار دادند.

استخدام دختران جوان

محمدیان ادامه داد:‌ با تحت کنترل قرار گرفتن متهم معلوم شد این تبهکار خطرناک که دارای چندین فقره سابقه کیفری است، پس از آزادی از زندان نحوه فعالیت مجرمانه خود را تغییر داده و این بار در قالب شرکت‌های صوری در نقاط مختلف تهران ازجمله برخی از شهرستان‌های کرج، همدان، اراک و… با درج آگهی در جراید کثیرالانتشار مبادرت به جذب دختران جوان به بهانه استخدام کرده است.

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ تصریح کرد: درحالی که تحقیق در این زمینه ادامه داشت، مشخص شد برخی از دختران که به استخدام شرکت‌های صوری درآمده‌اند، از سوی زنی که به عنوان منشی شرکت فعالیت می‌کند، اغفال شده و با وعده‌های فریبنده ازجمله ازدواج، سفر به خارج از کشور و… در دام توطئه وی گرفتار شده و پس از ارتباط با مجید و دیگر مجرمانی که با این فرد در ارتباط هستند، از دختران جوان هتک حرمت شده و از آنها تصاویر غیراخلاقی تهیه شده است.

سرهنگ محمدیان اضافه کرد: با به‌دست آمدن این اطلاعات در مرحله بعدی از تحقیقات مشخص شد، سرکرده باند با بیش از 15نفر از سارقان و مجرمان حرفه‌یی در ارتباط بوده و آنها پس از سرقت پول و چک‌های مسافرتی، چک‌های مسروقه را در اختیار سرکرده باند قرار داده و سپس چک‌های مسروقه مسافرتی همراه با شناسنامه‌های جعلی در اختیار دختران جوان قرار گرفته و آنها به همراه اعضای باند و در پوشش خانواده اقدام به وصول چک‌های مسروقه از بانک کرده و یا مبادرت به خرید طلا و جواهر می‌کنند.

آغاز عملیات ویژه

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ اضافه کرد: با جمع‌بندی این اطلاعات و شناسایی 4مخفیگاه متهمان که در پوشش شرکت‌های قلابی فعالیت می‌کردند، موضوع‌ را به دادیار شعبه دوم دادسرای جنایی گزارش کردند و با صدر دستور قضایی از سوی دادیار سلیمانی تیم‌های عملیاتی پلیس آگاهی تهران بزرگ با هدایت سرهنگ رهبریان رییس اداره 18پلیس آگاهی تهران در یک عملیات همزمان وارد محل‌ها شده و 12نفر از تبهکاران را به همراه 11دختر جوان که قربانی امیال پلید متهمان شده بودند، دستگیر و در بازرسی از محل 33جلد شناسنامه جعلی مورد استفاده دختران جوان برای وصول چک‌های مسروقه، انواع مهرهای جعلی متعلق به سازمان‌ها و نهادهای دولتی و 50فقره دسته‌چک مربوط به افراد مالباخته را کشف و ضبط کردند.

اعتراف به سرقت 5/2میلیارد تومانی

محمدیان بیان کرد: با انتقال متهمان به پلیس آگاهی و اعتراف آنها به بیش از 300فقره سرقت مشخص شد آنها در این سرقت‌ها بیش از 5/2میلیارد تومان از اموال مردم را سرقت کرده‌اند. به طوری که در نخستین مرحله 150نفر از مالباختگان شناسایی شده و با حضور در پلیس آگاهی متهمان را شناسایی کردند.

محمدیان افزود: در تحقیق از متهمان معلوم شد آنها پس از تهیه فیلم‌های غیراخلاقی از دختران جوان آنها را تهدید کرده‌اند در صورتی که در وصول چک‌ها و یا خرید طلا و جواهر با آنها همکاری نکنند، اعضای باند اقدام به تکثیر فیلم‌های آنها کرده و آن را به آدرس بستگان و یا محل‌هایی که پیش از این و هنگام استخدام در فرم استخدامی خود قید کرده بودند، ارسال خواهند کرد که این تهدید موجب همکاری از سوی دختران فریب خورده شده بود.

شناسایی عضو دیگر باند

سرهنگ محمدیان ادامه داد: در مرحله دیگری از تحقیقات معلوم شد یکی دیگر از اعضای این باند که از مدت‌ها قبل تحت تعقیب پلیس آگاهی قرار داشته، هنگام سرقت در شهر آمل دستگیر شده و خود را با هویت جعلی معرفی کرده است که بلافاصله یک تیم از ماموران به این شهر اعزام شده و هویت اصلی این متهم به نام «سیدمجید- م» معروف به «افغان» مورد شناسایی قرار گرفت و معلوم شد، وی نقش ویژه‌یی در سرقت از طلافروشی‌ها به عهده داشته و به اتهام سرقت 63کیلو طلا تحت تعقیب پلیس آگاهی چند شهر قرار داشته است.

هشدار به خانواده ها

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ با هشدار به خانواده‌ها و به‌خصوص دختران جوانی که قصد استخدام در شرکت‌های خصوصی را دارند، گفت: توجه به هشدارها و توصیه‌های پلیسي از مولفه‌های بسیار مهم برای پیشگیری از مشکلاتی است که ممکن است در برخی از شرکت‌ها که صرفاً با انگیزه و هدف مجرمانه راه‌اندازی شده است، باشد. لذا توصیه پلیس آگاهی به خانم‌های جوان این است که پیش از استخدام در این محل‌ها، ابتدا تحقیقات کافی را انجام داده و با تشریک مساعی با نزدیکان خود در این محل‌ها رفت و آمد کنید. زیرا در این پرونده شاهد هستیم به صرف وعده‌هایی پوچ و فریبنده از 11دختر جوان هتک حرمت شده و اعضای باند تبهکاری با تهیه فیلم‌های غیراخلاقی و تهدید عملاً آنها را به بن‌بست کشانده‌اند تا با سوءاستفاده از آنها به اهداف شوم خود دست پیدا کنند. وی اضافه کرد: برخی از خانواده‌ها پس از اطلاع از نحوه فعالیت دختران خود آنها را طرد کرده‌اند و حاضر به پذیرش آنها نیستند. درحالی که اگر هنگام استخدام کمی تامل و تحقیق صورت می‌گرفت، قطعاً امروز شاهد سیاه‌بختی و مجرمیت این دختران جوان که به اتهام تحصیل اموال مسروقه و ارتباط نامشروع برای آنها قرار قانونی صادر شده است، نبودیم. پس هوشیار باشید.

Entry filed under: Некатегоризовано. Tags: , , , .

سیر تکاملی چهره و تیپ علی دایی Linkin Park is the best عکس های لینکین پارک

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


بهترین ایمیل های سکسی در ایمیل شما عکس فیلم کوس کون کیر خفن!

چنان که مایل به ارسال
داستان های سکسی بدون خطر فیلتر شدن به ایمیل خود هستید روی آدرس زیر کلیک کنید و
سپس ایمیل خود را وارد کنید

 
کلیک کنید

با وارد کردن ایمیل
خود، شما هر روز ایمیل های بسیار حاوی عکس فیلم و داستان سکسی دریافت می کنید! لذت
را با ما تجربه کنید

RSS خرید پستی فروشگاه لوزارم آرایشی زیور آلات

  • Відбулась помилка — схоже, що канал не працює. Спробуйте ще раз.