ولادیمیر پوتین، شکارچی ببر!

Вересень 1, 2008 at 5:44 am

نخست‌وزیر ۵۵ ساله روسیه –ولادیمیر پوتین– روز یکشنبه با شلیک به یک ببر، جان یکی از عوامل تلویزیون روسیه را نجات داد.

پوتین، خسته از مناقشات اخیر روسیه با غرب بر سر مسائل گرجستان، به پارک ملی روسیه رفته بود تا عملا ببیند که پژوهشگران چگونه تحقیقات مربوط به حیات وحش را انجام می‌دهند.

روز یکشنبه، محققان، یک ببر سیبری را که ببر «آمور» هم خوانده می‌شود، به دام انداخته بودند که ناگهان ببر از دست آنها گریخت و به سرعت به یکی از عوامل فیلمبرداری نزدیک شد، در اینجا بود که پوتین به سمت به سمت ببر با یک تفنگ بیهوش‌کننده شلیک کرد و مانع آسیب دیدن آن مرد شد.

Tinypic

ببر آمور، بزرگ‌ترین گونه گربه‌سان زمین محسوب می‌شود، اخیرا جمعیت این گونه در معرض انقراض به بیشترین تعداد ظرف صد سال گذشته رسیده است.

Tinypic

پوتین، جاسوس سابق KGB ، در طول هشت سال دوران ریاست جمهوری‌اش کوشید که، که کرملین را بار دیگر به جایگاه از دست رفته‌اش در عرصه سیاست جهانی برگرداند.

اما این نخستین باری نیست که پوتین دست به قدرت‌نمایی‌های شخصی می‌زند، سال قبل هم که او برای ماهیگری به کنار رود Yenisei رفته بود، یک شلوار جنگی به پا کرد و با برهنه کردن بالاتنه عضلانی خود، سعی کرد آمادگی بدنی خود را هم  به رخ بکشد.

Tinypic

پوتین اخیرا در چند مورد سیاست‌های زیست‌محیطی مهمی اتخاذ کرده است، مثلا برای جلوگیری از آلودگی دریاچه بایکال دستور تجدید نظر در احداث یک خط انتقال نفت را داده است و یا جلوی احداث یک دهکده المپیک را در نزدیکی Sochi به دلیل تهدید جمعیت جانوری و گیاهی آن منطقه گرفته است.

منبع

Entry filed under: Без категорії.

ایمیلی که جان کودکی را نجات داد ویکی‌پدیا و سیاست


بهترین ایمیل های سکسی در ایمیل شما عکس فیلم کوس کون کیر خفن!

چنان که مایل به ارسال
داستان های سکسی بدون خطر فیلتر شدن به ایمیل خود هستید روی آدرس زیر کلیک کنید و
سپس ایمیل خود را وارد کنید

 
کلیک کنید

با وارد کردن ایمیل
خود، شما هر روز ایمیل های بسیار حاوی عکس فیلم و داستان سکسی دریافت می کنید! لذت
را با ما تجربه کنید

RSS خرید پستی فروشگاه لوزارم آرایشی زیور آلات

  • Відбулась помилка — схоже, що канал не працює. Спробуйте ще раз.

%d блогерам подобається це: