نوکیا در ماه مبارک رمضان برای مسلمانان سرویس جدید ارایه می دهد

Листопад 11, 2008 at 12:46 pm

نوکيا در ماه مبارک رمضان براي مسلمانان سرويس جديد ارايه مي دهد

به نقل از موبنا ، شرکت فنلاندي “نوکيا” بزرگترين توليد و عرضه کننده گوشي هاي تلفن همراه در دنيا اعلام کرد که در ماه مبارک رمضان يک سرويس جديد براي مسلمانان جهان ارايه مي دهد.
‌اين اقدام نوکيا در پي عرضه موفقيت آميز همين برنامه درسال هاي 2006 و 2007 ميلادي به مناسب فرارسيدن ماه مبارک رمضان در کشورهاي اسلامي و براي کابران مسلمان تلفن همراه ،‌ عرضه مي شود.
اين برنامه بصورت دانلود مجاني و يا برنامه از قبل دانلود شده روي گوشي هاي منتخب نوکيا با شروع ماه سپتامبر ، ‌دردسترس کاربران خواهد بود.
برنامه امسال نوکيا براي ماه مبارک رمضان عبارتند از قرآن با فونت عثماني ولي با ميان افزار چند زبانه که امکان جستجو ويافتن سوره ها و آيه هاي مورد نظر کاربر را در قران کريم فراهم مي کند.
مسلمانان روزه دار همچنين مي توانند ازطريق اين برنامه تلفن همراه به مجموعه اي مفيد از اطلاعات مربوط به روزه ،‌ زکات فطره و شبهاي قدر و عيد فطر ،‌ زمان اذان سحر و افطار و همچنين نمازهاي روزانه دسترسي داشته باشند.

اين برنامه همچنين اطلاعات مربوط به انجام مراسم و مناسک حج عمره را از جمله مکانهاي ديدني / زيارتي و زمانبندي آنها را دراختيار کابران قرارمي دهد.
کاربراني که از برنامه هاي ياد شده استفاده مي کنند مي توانند انها را از طريق پيامهاي SMS و با MMS براي دوستان فاميل و افراد خانواده ارسال کنند.
آن دسته از گوشي هايي که به برنامه Nokia Maps نيز دسترسي دارند، مي توانند براحتي مسجدهاي مهم در عربستان سعودي ،‌ امارات عربي متحده ،‌اردن ،‌ پاکستان ، ‌مصر و مراکش دسترسيي داشته باشند.
اين برنامه را در گوشي هاي تلفن همراه نوکيا که از منطقه خاورميانه و يا آفريقا خريداري شود ،‌ از قبل دانلود کرده اند و اين گوشي ها عبارت از Nokia N78, Nokia N70 Music Edition, Nokia E51 Nokia6500Slide , Nokia 6300, Nokia 3120 Classic و Nokia 2630 است.
اين برنامه را مي توانيد از اينجا دانلود کنيد .

Entry filed under: Некатегоризовано.

اهمیت عشق در روابط حتما بخونین 5 مطلب خیلی جالب


بهترین ایمیل های سکسی در ایمیل شما عکس فیلم کوس کون کیر خفن!

چنان که مایل به ارسال
داستان های سکسی بدون خطر فیلتر شدن به ایمیل خود هستید روی آدرس زیر کلیک کنید و
سپس ایمیل خود را وارد کنید

 
کلیک کنید

با وارد کردن ایمیل
خود، شما هر روز ایمیل های بسیار حاوی عکس فیلم و داستان سکسی دریافت می کنید! لذت
را با ما تجربه کنید

RSS خرید پستی فروشگاه لوزارم آرایشی زیور آلات

  • Відбулась помилка — схоже, що канал не працює. Спробуйте ще раз.

%d блогерам подобається це: